Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Star's LoverRated ★ 3.5
MagicRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0