Series
Ratings
162
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 4.0