Series
Ratings
150
이혼숙려캠프Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Harvest VillaRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0