Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5