Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0