Series
Ratings
20
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Marvel X-MenRated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0