Titles you rated
Political FeverRated ★ 3.5
Too Bright For RomanceRated ★ 2.5
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Gentleman JackRated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 1.5
MisfitsRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 2.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 2.5
Alias GraceRated ★ 4.0