Movies
Ratings
131
Train ManRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0