Movies
Ratings
37
HelplessRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0