Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 1.5
DangalRated ★ 4.5
FallRated ★ 2.5
Life of BrianRated ★ 4.0
Laal Singh ChaddhaRated ★ 2.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
DevotionRated ★ 3.0