Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0