Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0