Series
Ratings
21
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0