Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
In BetweenRated ★ 3.5
Fantastic DoctorsRated ★ 4.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.5
My Second AoharuRated ★ 4.5
Are You The OneRated ★ 5.0
Melody of Golden AgeRated ★ 3.5
My Wife’s Double LifeRated ★ 3.5
Kill Me Love MeRated ★ 3.5
Don’t Disturb Me FarmingRated ★ 3.0
Wake up to FantasyRated ★ 3.0
The Snow MoonRated ★ 3.0
You Are My SecretRated ★ 4.5
Love From DivorceRated ★ 3.0- The True Love of MadamRated ★ 4.0
Angels Fall SometimesRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Mutual Redemption LoveRated ★ 3.0
We Go Fast On TrustRated ★ 3.5
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0