Movies
Ratings
284
One Missed CallRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 4.5