Series
Ratings
96
PluribusRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 1.5
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
RipleyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
Atlanta Season 3Rated ★ 5.0
Atlanta Season 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0