Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Battle of JangsariRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
RevengerRated ★ 0.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5