Titles you rated
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5- Neuro: Supernatural DetectiveRated ★ 2.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 2.0
Rampo Kitan: Game of LaplaceRated ★ 1.0
Carnival PhantasmRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 3.5
Jyu-Oh-SeiRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5- B: The BeginningRated ★ 2.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0