Movies
Ratings
119
The Last SamuraiRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5