Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Platinum EndRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5- Space DandyRated ★ 5.0