Series
Ratings
108
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 2.5
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 1.5
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 0.5
Love & LawRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 2.5
Halt and Catch FireRated ★ 2.0
Shin DonRated ★ 3.5
Harvest VillaRated ★ 1.5
Lovers of MusicRated ★ 0.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 1.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 2.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 0.5
The Great King, SejongRated ★ 2.5