Movies
Ratings
93
Love ActuallyRated ★ 4.5
FracturedRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5