Series
Ratings
11
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0