Series
Ratings
89
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
When My Love BloomsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0