Series
Ratings
14
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5