Series
Ratings
45
Princess HoursRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0