Series
Ratings
111
Second To Last LoveRated ★ 1.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 3.5