Movies
Ratings
41
The Way HomeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0