Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dragon's ClawsRated ★ 3.0
The Bare-Footed KidRated ★ 3.5
Long Arm of the Law IIRated ★ 3.0
The School of SpiesRated ★ 3.5
LennyRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0- Rich And FamousRated ★ 2.5
ZatoichiRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
Operation ScorpioRated ★ 3.0
Quiz LadyRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5