Titles you rated
Love of EveRated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
The King's FaceRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 5.0
City HallRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 4.0