Series
Ratings
14
I Need RomanceRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5