Titles you rated
Another RoundRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
You PeopleRated ★ 3.0
Spenser ConfidentialRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
HELL DOGSRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 3.5