Titles you rated
Oh! My LadyRated ★ 3.5
Winter BirdRated ★ 4.0
Queen of AhyunRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Thorn BirdsRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
- Doctor KkaengRated ★ 4.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
- Hello, God!Rated ★ 3.5