Movies
Ratings
59
If OnlyRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 2.5
HancockRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 1.5
Midnight FMRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5