Movies
Ratings
20
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0