Movies
Ratings
12
August RushRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0