Series
Ratings
75
コートダジュールNo.10Rated ★ 5.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 4.0
Too Bright For RomanceRated ★ 4.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 4.5
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0- すいかRated ★ 3.5
Even If You Don't Do ItRated ★ 4.0
Tasogare YusakuRated ★ 4.0
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 5.0- A Solo Lady's Recommendations Season 2Rated ★ 3.5
Debu to Love to Ayamachi to!Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0