Movies
Ratings
192
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5
Down by LawRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Doll FaceRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0