Series
Ratings
178- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Surviving Black Hawk DownRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.0