Movies
Ratings
294- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0