Movies
Ratings
29
QuickRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0