Movies
Ratings
300
Batman BeginsRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5