Titles you rated
Bird BoxRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0