Titles you rated
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 3.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0