Titles you rated
- Next LegendRated ★ 1.0
Young SherlockRated ★ 2.0
CIARated ★ 1.0
Citadel: DianaRated ★ 1.0
Bloody FlowerRated ★ 1.0
The Judge ReturnsRated ★ 2.0
The Judge from HellRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Night Manager Season 2Rated ★ 3.0
VillainsRated ★ 0.5
The IdolRated ★ 0.5
Taxi DriverRated ★ 1.5
Heroes Next DoorRated ★ 2.0
High Potential Season 2Rated ★ 1.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
The Witcher Season 4Rated ★ 0.5- 태풍상사Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5