Movies
Ratings
63
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Short TimeRated ★ 1.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0