Series
Ratings
66- Cheeky AngelRated ★ 3.0
The Law of UekiRated ★ 2.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.0
The Day I Became a GodRated ★ 3.5- A.I.C.O.Rated ★ 3.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 2.5
히나마츠리Rated ★ 3.5- Coffee HouseRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Minami-keRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.5
Hanasaku IrohaRated ★ 3.5
Lucky StarRated ★ 1.5- Soul EaterRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 3.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 1.5