Movies
Ratings
452
ParasiteRated ★ 3.0
The PledgeRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.0
The Mountain IIRated ★ 3.5
The Soul-MateRated ★ 2.0
The HuntedRated ★ 3.0
A Perfect DayRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Charlotte's WebRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5