Series
Ratings
517
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5