Movies
Ratings
326
Dark NunsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5